Nápověda

Jak mohu hlasovat pro server?

Pro hlasování pro server běž na stránku serveru a najdi velké zelené tlačítko na hlasování. Budeš požádán o kontrolu zda nejsi robot (Captcha) a budeš mít možnost zde zadat svou herní přezdívku - poté budeš zobrazen v top voličích. Můžeš hlasovat jednou za 2 hodiny.

Co je to Votifier?

Votifier je plugin na straně serveru, který umožňuje informovat majitele serverů o tvém hlasování. Správce serveru může povolit Votifier při přidávání a editaci serveru. Více informací lze nalézt na oficiální stránce pluginu.

Jak mohu přidat svůj server na tyto stránky?

Pro přidávání serverů si musíš vytvořit účet a ověřit emailovou adresu. Po ověření se přihlaš a klikni na tlačítko 'Přidat server' a vyplň informace o serveru. Server můžeš přidat pouze pokud jsi majitelem nebo ti majitel serveru povolil jeho přidání.

Nastala chyba při přidávání serveru

Pokud je server offline, tak ho nemůžeš přidat do listu - lze přidávat jen spuštěné servery. Pokud je server online, tak se ujisti zda je IP a port správně zadán - popřípadě správně nastaveny záznamy domény. Pokud se ti stále nedaří přidat server napiš nám.

Proč se nezobrazují jména hráčů na mé stránce serveru?

Pro zobrazení přezdívek hráčů na tvé stránce serveru je potřeba mít nastavené enable-query na true v souboru server.properties. query.port může být stejný jako port tvého serveru. Projevení změny můžeš trvat pár minut.

Proč byl můj server odstraněn?

TOP-MC.EU si vyhrazuje všechna práva pro odstranění serveru bez nutnosti udání důvodu. Server může (ale nemusí) být odstraněn na základě: podezřelého hlasování, nevhodné/nepřesné informace o serveru, malého času v provozu (uptime). Servery které jsou přidány déle jak 10 dní a mají méně než 25% uptime jsou automaticky smazány.

Proč byl můj banner odstraněn?

TOP-MC.EU si vyhrazuje všechna práva pro odstranění banneru bez nutnosti udání důvodu. Jednou z příčin může být nevhodný,urážlivý,nacistický nebo sexuální obsah.

Hlasy u mého serveru jsou pryč, proč?

Hlasy na začátku každého měsíce jsou resetovány. Toto rozhodnutí je pevné a nebude změněno.

Co jsou to sponzorované servery?

Sponzorovaný status lze zakoupit, poté bude server zobrazován primárně nad ostatními. Maximálně může být současně 5 aktivních serverů se sponzoringem. Pro více informací se podívej na stránku sponzoringu.

Stále mám otázku, kde zjistím odpověď?

Můžeš nám napsat email na stránce napiš nám.